Robert & Kristen - jsou porad spolu ?

13. července 2009 v 19:47 | Verushka
Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou stále předurčení být spolu jako Edward a Bella ve filmu Twilight, ale zdá se, že osud si v reálném životě připravil něco jiného. Life & Style exkluzivně pro nás přinesl zprávu o tom, že Robert ukončil svůj milostný vztah s Kristen a začal randit s Emilie de Ravin, se kterou se seznámil ve svém novém filmu Remember Me.

CLICK NA CČ"Robert poznal Emilie již dávno a od té doby se mu zalíbila," řekl blízký našeho lámače srdcí. "On sám navrhl pro producenty ze Summitu [je to ta samá produkční společnost, která připravuje Twilight sérii], že ona je ta pravá pro film Remember Me. Podle originální předlohy ji měla ztvárnit herečka mexického původu."

"Sleduji natáčení od 2.července a snášejí se skvěle," sdělil pro Life & Style očitý svědek. "Byli několikrát spatřeni spolu, když si zašli pro pití, zdá se, že se navzájem mají velmi rádi. "Stráví spolu příjemně mnoho času. 14.června Life & Style informoval, že Robert a Emilie se setkali na odlehlé zahradě Bowery hotelu. "To spojení mezi nimi bylo přímo elektrické ," řekl další očitý svědek. Tyto věci se změnili v opravdové! Robertova Twilight kolegyně Elizabeth Reaser, která hraje Edwardovu matku Esme, se k tomu připojila a když měla Emilie strach, jak bude její líbací scéna vypadat, Elizabeth jen dodala: "Polib Roba jako v reálném životě, prostě to udělej!!"

Fakt nevim jestli je to pravda ale jestli jo tak by mi to bylo lito ze jim to nevyslo..Proste k sobe patri no..

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.