Leden 2010

Grafika - Rozcestník

31. ledna 2010 v 14:53 | Verushka


Nina, Paul, Ian - Nylon Magazine

31. ledna 2010 v 13:31 | Verushka
Nina Dobrev (Elena), Paul Wesley (Stefan) a Ian Somerhalder (Damon) mafotili exkluzivní photoshoot pro časpos Nylon. Tady jsou scany z únorového čísla, kde je článek o nich :)

free image host.free image host.free image host.


free image host.free image host

Children of the Damned - Webclip 2

31. ledna 2010 v 13:21 | Verushka
Na vampire-diaries.filmografie.cz jsem našla další webclip z Children of the Damned. Dále tu naleznete i překlad videa.


Elena: Dobré ráno.
Stefan: Na tohle bych si dokázal zvyknout.
Damon: Vstávat a cvičit, Růženky.
Stefan: Co tady děláš?
Elena: Damone, no tak!
Damon: Přestaňte být upejpaví.
Stefan: Ale vážně, vypadni odsud.
Damon: Jestli uvidím něco, co jsem ještě neviděl, hodím na to dolar. Teď poslouchejte, tohle je velice důležitá obchodní diskuze.
Elena: A musí se odehrávat zrovna teď?
Damon: Máme hodně práce, teď když jsme všichni… přátelé se stejným cílem. K otevření té hrobky potřebujeme ten deník, abychom mohli najít tu knihu, kde je to kouzlo. Tak popořadě, jelikož jsi Elena Gilbertová, máš za úkol ten deník.
Elena: A odkdy pomáhám?
Damon: No, Stefan pomáhá a ty ses usídlila v jeho posteli. Tak proto.
Stefan: Nemusíš dělat nic, co dělat nechceš.
Elena: Dneska se po něm podívám.
Damon: Dobře.
Stefan: Jak vůbec můžeme vědět, že nás ten deník k té knize dovede? To se vážně budeme řídit pokyny nějakého upíra?
Damon: Nějak nám došly jiné možnosti.
Elena: Fajn, co přesně je to vůbec za knihu?
Damon: Čarodějnická kuchařka.
Stefan: Každé kouzlo, které čarodějka udělá, je jedinečné, takže si zaznamenávaly svoji práci.
Damon: Jo. Kuchařka.
Stefan: A co ten náš záhadný upír? Očividně nepracoval sám, takže… Cokoli je tam venku, ví, že my taky.
Damon: A tahle nevýhoda se mi nelíbí, takže… Trochu to urychlete.Víte, ten náš tříčlenej tým se mi vážně zamlouvá. Hned to vypadá o něco líp.
Nepokažte to.
Elena: On ne…
Jo, jasně.
Stefan: Dobře.
Elena: Ne, pojď sem.
Stefan: Neměli bychom…

1. Kapitola - Bonnie

30. ledna 2010 v 14:05 | Verushka
Tohle je moje první povídka takže to berte s nadhledem. Klidně kritizujte, protože já vím že to není nijak propracivané, ale snažila jsem se seč jsem mohla :). Nenavazuji na seriál ale na konec 4. dílu knížní předlohy. Jestli jste to ještě nečetli tak tady je malé přiblížení:

Elena je mrtvá a ze záhrobí se snaží posílat vzkazy Bonnie a Meredith. Ty si zavolají na pomoc Stefana a Damona. Jejich město ohrožuje velká síla a oni ji musí zastavit. Nakonec zjistí že je to Klaus, jeden z prvních upírů a ten kdo proměnil Katherine, když umírala. Když s ním budou bojovat, všichni budou těžce zraněni, ale protože v den jejich boje je letní slunovrat a to posvtávají neklidné duše ze záhrobí, přijde jim na pomoct armáda neklidných duší v čele s Elenou. Zastaví Klase, ale Elena se bude muset vrátit nazpátek do záhrobí. Nikdy to tak nechce a najednou se objeví záblesk a "BUM" Elena je opět živá. Všichni jsou šťastní jenom Damon odchází ve své zvířecí podobně bůhvíkam.


A tady je samotná povídka z pohledu Bonnie:

Milý deníčku,
dnes pojedu navštívit babču. Musím jí poližit spoustu otázek ohledně mých schpností. Jediné, co mi kazí tento sťastný týden jsou moje sny. Všechno by mělo být úplně normální. Elena je opět živá a splnilo se jí její celoživotní přání být věčně se Stefanem. Meredith je celý týden neklidná, protože Alaric se vrací za pár dní z Ruska a Matt je konečně sťastný a sám sebou.
Paradoxem jsou ty sny. V pondělí jsem si z toho nic nedělala, ale když ten stejný sen pokračoval po zbytek týdne. rozhodla jsem se vyhledat pomoc u babičky. Doufám, že jí nebudu přidělávat práci. Poslední dobou si o mě hodně dělala starosti. I když mi říkala, že není nijak zvlášť mocná čarodějka, přesto věřím, že mi dokáže pomoci. Doufám v to.
Tvoje Bonnie
Posbírala jsem poslední věci z podlahy mého pokoje, vzala si kabelku a zamkla domovní dveře. Pomalu jsem se blížila k autu. Cesta nebude dlouhá. Babča bydlí ve vedlejším městě. Když jsem odjížděla z Fell´s Churchviděla jsem Meredith a Matta, jak si vesele kráčí směrem k mému domu. Měla jsem příšerné nutkání na ně zatroubit a zamávat jim, ale poté jsem si uvědomila, že přece nechci, aby někdo věděl, kam jedu nebo, co mám za lubem. Doufám, že si o mě nebudou dělat starosti. Než večer přijedu, tak si budu muset vymyslet nějakou přesvědčivou výmluvu. Myslím, že mi to nebudou věřit, ale nemají sebemenčí důvod se o mě strachovat. Od té doby, co Elena a naklidné duše porazili Klause se v tomto malém městečku nic neděje. Žádné pohřby nevinných dívek, žádé katastrofy, jenom část lesa po útoku Klase vyhořela. Parkrát jsem si říkala, že jsem nikdy nezažila Fell´s Church v takto poklidném rozpoložení. I Elena byla spokojená. Nikdy se mi s tím nesvěřila, ale jáz ní vycítila, že je šťastná, že je opět se Stefanem, ale zároveň ji trápila skutečnost, že Damon odešel neznámo kam. Elena si nikdy nepředstavovala, že to takhle dopadne a nechápala důvody Damonova rozhodnutí.
Už jsem byla kousek za Fell´s Church, když jsem zabočila doleva a přede mnou se začalo rýsovat malé městečko.

Epizody - Rozcestník

30. ledna 2010 v 13:29 | Verushka
1 x 1 - Pilot
1 x 4 - Family Ties
1 x 6 - Lost Girls
1 x 7 - Haunted
1 x 8 - 162 Candles
1 x 11 - Bloodlines
1 x 14 - Full Me Once
1 x 16 -
1 x 17 -
1 x 18 -
1 x 19 -
1 x 20 -
1 x 21 -
1 x 22 -

Rekonstrukce

30. ledna 2010 v 12:35 | Verushka
Rozhodla jsem se pro Rekonstrukci. Nepotvá dlouho, protože mám přes víkend i přes přístí týden kdy mám prázdniny hodně času. Mám v rubrikách strašný bordel. Musím zrekonstruovat sekci o Vampire Diaries.

Affs jsem oběhla :)


Design 0.7

29. ledna 2010 v 22:41 | Verushka
Název: Vampire Diaries, Nylon Shoot
Od: 29.1.10
Do: ??
Tvorba: Tay. Ronnie
S kým: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder

Můj názor: Jsem omámená..Je to dokonalé :)

Design 0.6

29. ledna 2010 v 22:38 | Verushka
Název: Merry Christmas!
Od: 23.12.09
Do: 29.1.10
Tvroba: bella
S kým: New Moon, Bellyna oslava narozenin
Můj názor: Tenhle dess jsem si vylice oblíbila. Věřím že to bylo hlavně díky tomu, že jsem poprvé měla jiný styl designu - menu jsem měla vedle záhlaví. Tento lay tu vydržel celkem dlouho a byl by tu i dýl kdyby nebyl jenom na Vánoce :)


Robert Pattinson - New Still from "Remember Me" Shoot

29. ledna 2010 v 20:32 | Verushka
Source. portaltwilight.com
14. Epizoda - Full Me Once

29. ledna 2010 v 20:13 | Verushka
free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.

Children of the Damned - Promo

29. ledna 2010 v 19:52 | Verushka


Hi Everybody! What is taday? :D

28. ledna 2010 v 15:48 | Verushka
Ahojky, tak se po nějaké době opět hlasím. Zrovna dneska :D

Dnešek mi připadal jako prapodivná utopie. Učili jsme se tři hodiny. Psali dva testy a poslední hodinu vysvědčení. Nejsem na tom nijak nejhůř ale ani nijak slavně - mám 2 dvojky z matiky a četiny - a vzhledem k tomu že nevím na jako školu půjdu tak se snažím mít dobré známky :)
Potom se všichni nahrnuli ke skříňkám - museli jsme si je vyklidit. Stršná mačkanice, že by jste tomu nevěřili. U mě to byl s vyklízením trošku problém, protože tam schovávám věci na vítvarku a dva páry pantoflí.


Teď mi začínají prázdniny :) Zítra jsou pololetky a celý přístí týden máme jarňáky. Musím si to náležitě užít :D

A co vy? Co vysvědčení? Kdy máte prázdniny?

PRO AFFS:
Naposled bych se vás chtěla zeptat jestli mám začít psát povídky. Velice mě zaujali všechny díly knih i seriálu The Vampire Diaries a chtěla bych začít psát povídky. Navázala bych na konec 4. knižního dílu a bylo by to z pohledu Bonnie. Jestli chcete tak vám sem na ukázku dál první část. Prosím záleží mi na vašem názoru - HLASUJTE V ANKETĚ POD ČLÁNKEM

Full Me Once - First Still

28. ledna 2010 v 15:31 | Verushka
Objevila se nová fotka ze 14. epizoda s názevm "Fool Me Once". Je na ní Stefan a Boniina babička Sheila. Podle toho co je na fotce to vypadá že budou chtít otevřít hrobku kde má být udajně Katherine.